List od Mikołaja

grudnia 02, 2015

Pamiętam, gdy jako mała dziewczynka dostałam list z Laponii od św. Mikołaja. Byłam wtedy już w wieku, kiedy dziecko powoli domyśla się, że to rodzice kupują prezenty. Jednak ekscytowałam się tym bardzo, czułam się wyróżniona, nigdy nie dostawałam listów, a ten był zaadresowany tylko do mnie.

Kiedy zostałam mamą postanowiłam, że zrobię wszystko, aby mój syn czuł tą niesamowitą magię świat. Dlatego co roku dostaje list od Świętego Mikołaja, a gdy nauczy się czytać, będziemy je wspólnie przeglądać w święta. Uważam, że jest to fantastyczna pamiątka na przyszłość. Która na dodatek nie wymaga od nas dużego nakładu pracy. Wystarczy tylko zajrzeć na stronę mikolajowapoczta.pl i zamówić spersonalizowany list dla Waszego malucha.

Możecie wybrać treść listu oraz wzór papeterii. Dodatkowo do każdej kartki dołączona jest naklejka dla grzecznych dzieci oraz certyfikat. I to nie byle jaki, jest to potwierdzenie wsparcia fundacji SIEPOMAGA, 10% wartości każdego zakupionego listu jest jej przekazywane. Koszt listu w wersji podstawowej to 14,90 zł.

Możecie również zamówić wersję premium, do której dołączona jest czerwona, mikołajowa czapka, magnesik na lodówkę, odblaskowy breloczek oraz ozdobna koperta adresowana do Waszego malucha. Taka wersja jest droższa i kosztuje 24,90 zł.

Uważam, że list od Świętego Mikołaja to fantastyczny prezent, którym możecie sprawić sowim dzieciom dużo radości teraz, ale też za 20 czy 30 lat. Będą stanowiły wspaniałą pamiątkę, przywodzącą na myśl beztroskie lata dzieciństwa.
Dostępne papeterie


Przesyłka podstawowa                                    Przesyłka premiumYou Might Also Like

14 komentarze

 1. Ja również myślę, że to fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetny pomysł!! Bez wiary w Św. Mikołaja święta nie miałyby blasku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W zeszłym roku udało nam się wygrać film od Mikołaja. Świetna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest świetna sprawa. Dziecko na pewno się ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł :) na pewno w przyszłym roku sprawię Bartkowi taki prezent. Miło będzie potem wspólnie, rodzinnie przejrzeć te listy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna sprawa. Może za rok sprawię taką niespodziankę mojemu maluchowi? Myślałam, że coś takiego będzie droższe niż 14,90. A do tego jeszcze się pomaga. Fajne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dobrze, że o tym piszesz :) Świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Też myślałam o liście zwrotnym:) miałam go napisać sama, jednak poczekam z tym do przyszłego roku ,będą troszkę starsi .I dzięki Tobie nie odkryją że to ja :) genialny pomysł pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantastyczna pamiątka :) Nie wpadłabym na to, a przecież to takie proste i ile radości może sprawić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna sprawa! Będę o tym pamiętać, jak mój Jaś zacznie rozumieć, kim jest Święty Mikołaj. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł. Może za rok moja Iza dostanie taki liścik, jak będzie grzeczna :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajne, zamawiałem w zeszłym roku, choć na innej stronie, ale naprawdę synek był zaskoczony i uśmiechnięty, a to najważniejsze:) Ta strona to była http://listodmikolaja.eu W tym orku zamówiłem z innej, aby było coś zupełnie nowego. Natomiast na wspomnianej zamówiłem dla starszego dziecka (1 klasa podstawówki)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.