Drewniane autko zapnij pasy od Bajo.

lutego 04, 2016
Pierwszy raz to autko mignęło mi już bardzo dawno temu, gdy szukałam drewnianych gryzaków dla Frania, ale wtedy zupełnie nie interesowały mnie jeszcze samochodziki. Pewnie dlatego o nim zapomniałam aż do czasu, gdy trafiło w moje ręce jako ambasadorki akcji Kocham Zapinam.


Na początku pomyślałam: No fajny bajer, ale co z tego Franek zrozumie. Dopiero gdy zaczęliśmy się nim bawić, odkryłam jak genialna jest ta zabawka w swojej prostocie. Siedzący w samochodzie ludzik wypada z niego przy najmniejszym ruchy, jeśli nie jest przypięty pasami. Jest to jasny i prosty przekaz nawet dla niespełna dwulatka. Wystarczyło, że raz powiedziałam: „Zobacz Franuś jak nie zapniesz pasów ludzikowi to wypadnie z auta i może sobie zrobić krzywdę”. Mój syn takie rzeczy bierze sobie od razu do serca i teraz nie ma przebacz, autkiem można jeździć tylko gdy pas jest założony.

Zabawka jest łatwa w obsłudze nawet dla takiego malucha jak Franuś, bez najmniejszego problemu potrafi zapiąć i odpiąć pas. Ma tylko trudności z prawidłowym ustawieniem ludzika, ale od czego jest mama. Poza nieocenioną wartością edukacyjną tej zabawki, warto również zwrócić uwagę na jej staranne wykonanie. Na pewno posłuży nam długo i nie tylko Franuś będzie się nim bawić. Drewniane kółka pokryte są dodatkowo gumą, dzięki temu są ciche i bez problemu obracają się na każdej powierzchnia.

Pamiętajcie, żeby uczyć dzieci dobrych nawyków od najmłodszych lata. Franuś dopiero niedługo skończy 2 latka, mimo tego już teraz zwracam jego uwagę na to, że w samochodzie zawsze trzeba  zapinać pasy. Zresztą o tym, że ma świra w tym temacie pisałam już wcześniej we tekście: Zapinaj pasy!Zawsze!.

Poniższy opis auto pochodzi ze sklepu PaTaToy.pl, gdzie na hasło KOCHAMZAPINAM dostaniecie na niego 10% rabatu.

Kolorowe autko z kierowcą i pasami bezpieczeństwa jest zabawką dedykowaną Akcji Kocham Zapinam. Zabawka pobudza wyobraźnię dziecka (pasażer może wsiadać i wysiadać z autka) i uczy podstawowych zasad bezpiecznej jazdy samochodem -zapinania pasów. Wykonana jest z wysokiej jakości drewna, w 100% ekologiczna. Ma imponujące rozmiary – 14 x 7 x 7 cm. Posiada certyfikat CE.

Warto jeszcze dodać, że Bajo jest polską firmą, a takie lubimy najbardziej ;).

Do końca tygodnia na koncie instagramowym akcji Kocham Zapinam, jest konkurs w którym można taki samochodzik wygrać. Zapraszamy do zabawy!You Might Also Like

3 komentarze

  1. Fajny pomysł i działa na wyobraźnię dziecka. Ktoś to fajnie zaprojektowal. Aby więcej takich zabawek z przesłaniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. ładna zabawka do małych pulchnych rączek. I w dodatku drewniana, super

    OdpowiedzUsuń
  3. Sliczny ten samochodzik. Warto od małego uczyć dobrych nawyków, to zaowocuje w przyszłości

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.