Pomoc domowa od Domestina

kwietnia 22, 2016Każda mama marzy o pomocy domowej, czyli o kimś kto odwali za nią czarną robotę. Dla jednej będzie to odkurzanie i pastowanie podłóg, dla drugiej mycie okien, a dla trzeciej prasowanie. Nie znam osoby, która lubiłaby wszystkie obowiązki domowe. Szczególnie jeśli odbierają one cenny czas, który można by był poświęcić dziecku.

Dlatego pomoc domowa to genialny wynalazek i tutaj z pomocą przyjdzie wam Domestina. Jest to portal dzięki któremu możecie w bezpieczny sposób wynająć profesjonalną gosposię, która odwali za was czarną robotę czyli wysprząta mieszkanie, wymyje okna czy wyprasuje górę ubranek. Trzeba jedynie zapewnić jej sprzęt i środki czystości.

Domestina odpowiada za równo na potrzeby osób, które chcą stałej profesjonalnej gosposi, jak również tych, które potrzebują pomocy raz na jakiś czas np. przy myciu okien lub sprzątaniu domu po remoncie czy przeprowadzce. Pojedyncza wizyta trwa 4 godziny od 8:30 do 12:30 lub od 13:30 do 17:30.

Pomoc domową należy zamówić poprzez stronę domestina.pl, koszt zależy od tego czy chcemy wykupić jedną wizytę czy cały pakiet lub abonament. Ostatnia opcja jest najlepsza, ponieważ gwarantuje ten sam dzień i czas wizyt oraz tą samą gosposię za każdym razem, poza tym na abonament bywają świetne promocje.

Miałam okazję wypróbować usługi firmy Domestina i jestem pozytywnie zaskoczona. Przemiła gosposia odwiedziła nas w zeszłą środę. Pojawiła się punktualnie, wypytała o środki czystości, moje preferencje co do sposobu czyszczenia delikatnych elementów i zabrała do roboty. Jeszcze nie widziałam, żeby ktoś tak dokładnie sprzątał. Pani Renata wyszorowała nawet drzwi od pokoi, kurz za telewizorem, podłogę pod naszym łóżkiem i uporządkowała walające się po całej garderobie buty M. Gdy wyszła po 4 godzinach, nasze mieszkanie lśniło czystością. Gosposia cały czas pracowała, nie zajmowała się biegającym co jakiś czas do niej Franiem, który za wszelką ceną chciał zwrócić na siebie jej uwagę. Jedynie grzecznie odpowiadała na jego zaczepki i dalej sprzątała, bez przerwy przez 4 godziny. Jestem bardzo zadowolona z jej usług i gdyby tylko nasz domowy budżet na to pozwalał korzystałabym z nich regularnie. Myślę, jednak że na pewno jeszcze kiedyś zamówię pomoc domową z Domestina, do myciu okien lub przygotowania mieszkania na wizytę teściów.

You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.