Jak zamówić kuriera?

września 18, 2018Wpadłam ostatnio w szał sprzedawania wszystkiego co się da po dzieciakach na portalach z ogłoszeniami, aby mieć troszkę więcej pieniędzy na wykończenie ich nowego pokoju. Nie pierwszy  raz sprzedawałam rzeczy w ten sposób, ale póki mieszkaliśmy w Warszawie, większość rzeczy kupowały osoby mieszkające w naszej okolicy. Teraz już niestety nie jest tak łatwo i musiałam poszukać sposobu, aby móc bezpiecznie, szybko i wygodnie wysyłać paczki. Tak właśnie trafiłam na serwis Furgonetka.pl, który oferuje usługi kurierskie aż 10 firm.

Byłam bardzo miło zaskoczona szeroką ofertą serwisu Frugonetka.pl, ale przede wszystkim oferowanymi cenami. Niedużą paczkę na terenie Polski można wysłać już za 14,50 PLN z ubezpieczeniem i  odbiorem z domu. Jeśli dodatkowo zaznaczymy, że paczka ma być za pobraniem, dopłata wynosi tylko 3,60 PLN. Samo nadanie przesyłki jest bardzo proste i intuicyjne. Jesteśmy w stanie nadać paczkę w ciągu kilku minut. Podajemy adresy odbiorcy oraz nadawcy, wpisujemy wymiary oraz wagę pakunku i naszym oczom ukazuje się oferta cenowa poszczególnych przewoźników, wybieramy najdogodniejszą (najtańszą), płacimy i gotowe.

Strona Furgonetka.pl jest bardzo przejrzysta, łatwo znaleźć na niej wszystkie niezbędne informacje oraz monitorować nadane przesyłki. W dodatku w razie jakichkolwiek problemów mamy do dyspozycji biuro obsługi klienta. Jeśli chcecie sprawdzić jak działa strona, przed założeniem konta, możecie skorzystać z trybu demo, który dokładnie wszystko obrazuje.

Wiem, że piszę w samych superlatywach, ale bardzo się cieszę, że powstał serwis taki jak Furgonteka.pl, który oferuje usługi kurierskie dla każdego.  Bardzo ułatwił mi sprzedaż rzeczy po dzieciakach, zarówno tych o niedużych, jak i tych o sporych gabarytach( jak np. kosz Mojżesza czy komoda z przewijakiem).

You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.