PLAYMOBIL FILM

sierpnia 22, 2019


playmobil

Lubię czasem wybrać się gdzieś tylko z Franiem, to taki specjalny czas dla naszej dwójki. Staram się wtedy zapewnić mu różne ciekawe atrakcje, a ta była wyjątkowa. Nasza pierwsza wspólna premiera w kinie, ja swoje pierwsze takie wyjście bardzo dobrze pamiętam. Chodziłam wtedy do podstawówki i mam zabrała mnie do kina na film pt. “101 Dalmatyńczyków”. Jak już się pewnie domyśliliście po zdjęciach, z Franiem wybraliśmy się na PLAYMOBIL.FILM.


Warto wspomnieć na początku, że Franek jest wielkim fanem figurek Playmobil, więc bardzo przeżywał całe wyjście. Jakby mógł, zabrałby ze sobą te zabawki na premierę, ale nie było takiej potrzeby, ponieważ w kinie one czekały na niego. Właśnie z ich powodów, byliśmy ostatnimi osobami wychodzącymi z imprezy. Franuś, gdy już się zrobiło pusto, z wielką chęcią usiadł przy stoliku i zaczął się nimi bawić, zupełnie nie przeszkadzało mu, że wszystko jest właśnie sprzątane. 
Oprócz klocków na premierze była masa atrakcji dla dzieciaków: panie malowały twarze, a panowie robili tatuaże, można było zrobić sobie pamiątkowy magnes oraz fotkę w fotobudce. Byli animatorzy, którzy zabawiali dzieci i zachęcali do korzystania z różnych atrakcji. Mieliśmy też okazję na żywo zobaczyć gwiazdy, które użyczyły swoich głosów bohaterom animacji, m.in: Julkę Kamińską, Antka Scardina, Beatę Kozidrak. 

Na Franku największe wrażenie zrobiły duże figurki filmowych bohaterów, najbardziej spodobał się Robotitron, którego chętnie zabrałby do domu. Na szczęście można zakupić zestawy z ludzikami z filmu w małych rozmiarach, jedne z resztą już ma. 

Największą jednak atrakcją wieczoru był sam film, który zrobił na Franiu bardzo duże wrażenie i już się pytał, kiedy znów go obejrzymy. Film opowiada historię Marli, która za sprawą tajemniczego portalu, przenosi się wraz z młodszym bratem Charliem do świata Playmobil. Rodzeństwo zostaje rozdzielone, więc Marla wyrusza na poszukiwania brata, po drodze zdobywając nowych przyjaciół i przeżywając niesamowite przygody. Więcej nie opowiem, żeby nie psuć wam seansu. 
Uniwersalna historia z puentą, wspaniała animacja i dużo humoru czyli familijne kino w najlepszy wydaniu. Już dawno nie byliśmy na filmie dla dzieci, który tak bardzo by mnie wciągnął i zarazem ubawił. 

Tak, że od 23 sierpnia zapraszam Was do kin na PLAYMOBIL.FILM, gwarantuje Wam, że będzie EPICKO!

P.S. Zupełnie zapomniałam dodać, że ten popcorn na zdjęciach nie jest przypadkowy. Franek całą drogę do kina pytał się o popcorn i gdy tylko zobaczył go w kinie dorwał paczuszkę i się z nią nie rozstawał. Miałam z niego niezły ubaw, nawet fotkę na czerwonym dywanie ma z popcornem :)playmobil


You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.