3 miesiące razem

maja 14, 2014


Ehh...dopadło nas trochę problemów rodzinno-zdrowotnych, stąd tak długa nieobecność. Na szczęście powoli wychodzimy na prostą ;).
Teraz jestem pochłonięta przygotowaniami do chrztu, który będzie za półtora tygodnia, tymczasem nic nie jest gotowe. Dopiero zresztą od kilku dni wiemy, że ten termin jest aktualny, ponieważ gdyby cała rodzinka nie mogła się spotkać musielibyśmy go zmienić.

Franio rośnie jak na drożdżach, powoli ubranka w rozmiarze 62 robią się za małe ;), waży już 6 400 i co raz ciężej chodzić z nim na rękach ;). Jest bardzo pogodnym dzieckiem, ciągle się śmieje, dwa razy nawet śmiał się na głos, czekam na więcej. Poza tym przesypia już prawie całą noc, co mnie niezmiernie cieszy. Uwielbia się kąpać, więc wieczorne mycie zawsze nam się przedłuża, a cała podłoga w łazience jest mokra, mama z tatą zresztą też ;).

Macierzyństwo sprawa mi wiele radości ;), choć czasem jest naprawdę ciężko, mieszkanie wygląda jak po dobrej imprezce, śniadanie jem w porze obiadu, a na widok żelazka chce mi się uciekać ;)

Pozdrawiamy i obiecujemy w najbliższym czasie nadrobić zaległości blogowe.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Rozumiem i czekamy na więcej :) a tymczasem korzystaj z macierzyństwa i z tego łóżeczkowego niemowlęcego czasu;D później jest tylko gorzej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się boję, szczególnie, że Franio w dzień śpi bardzo mało ;).

   Usuń
 2. Skoro uwielbia się kąpać, zapiszcie Frania koniecznie na basen! :) Przyjemne z pożytecznym połączycie :):)

  A mieszkaniem się nie przejmuj, przyjdzie czas, że wszystko zaczniesz ogarniać ;)

  Pozdrawiamy i na kolejne relacje czekamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na basen już od dawna planujemy iść, Wreszcie Franio skończył 3 miesiące i możemy się zapisać ;), teraz czekamy na nowy turnus.

   Usuń
 3. ,miło poczytać i cofnąć się w czasie... pamiętam te dni wywrócone do góry nogami... Zdrowia dla was!! Buziaki dla Frania..basen...tak basen to fajna sprawa...

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.