2014 TOP 6

grudnia 31, 2014

freepik.com

Koniec roku, więc czas na małe podsumowanie, będę oryginalna moje osobiste TOP 6.

1 Narodziny Frania,
Trudno mi coś tutaj napisać, bo słowa są zbędne, a i tak nie są w stanie oddać moich uczuć. Więc powiem tak, to był najlepszy prezent walentynkowy jaki ktokolwiek kiedykolwiek dostał ;D.

2 Macierzyństwo,
Macierzyństwo bałam się, jak się odnajdę w nowej roli, a tu proszę nawet moja babcia powiedziała mi, że jestem wspaniałą matką. Dodając na koniec "no kto by pomyślał". Żaden z niej autorytet, ale zazwyczaj przywala takie komentarze, że szczęka opada, najzłośliwsze osoby w naszej rodzinie to babcie i to zarówno moja jak i M, potrafią dogadać. Ale żeby nie było są wspaniałe troskliwe i kochające, tylko komplementu z ich strony raczej się nie usłyszy.
Jako matka czuję, się spełniona, kobieca, nawet co może was zdziwić seksowna. Jak to mawia moja koleżanka sexy mamuśka ;D. Wynika to pewnie z tego, że nabrałam dużo pewności siebie której wcześniej mi brakowało.

3 Blog,
Zastanawiałam się czy nie porzucić go, ale nas szczęście tego nie zrobiłam. Blogujące mamy są bardziej świadome wielu rzeczy, poza tym pełne pasji, miłości do sowich maluchów i co niektórych może zdziwić ciekawe bardzo tolerancyjne. W ich komentarzach znajduję, dużo więcej zrozumienia niż w tym co słyszę do znajomych. Znalazłam tu wiele wsparcia i ciepłych słów, dziękuję wam wszystkim za to.

4 Karmienie piersią,
Jestem szczęśliwą mamą karmiącą. Strasznie się cieszę, że mi się udaje dalej karmić mojego urwiska, choć czasem chętnie oddała bym cycka M i jemu kazała karmić ząbkującego Frania ;D.

5 Żłobek,
To czego się najbardziej obawiałam, ile nocy nie przespanych, łez i nerwów mnie to kosztowała wiem tylko ja. Tymczasem Franek uwielbia swoje żłobkowe ciocie, bo są naprawdę wspaniałe. Dzięki temu ja mam czas, żeby ogarnąć dom i popracować, a Franek wreszcie ma kontakt z innymi dziećmi i atrakcje, których w domu nigdy bym mu nie zapewniła.

6 Mój małżonek,
Ostatni, ale nie najmniej ważny, bardzo mi pomaga przy Franiu, jest wspaniałym tatą. Szkoda, że nie widzieliście jak Franio się w niego wtulił po 4 dniach rozłąki przed świętami, myślałam, że go nie puści. M stał na środku przedpokoju w kurtce, pot mu się lał po twarzy, a Franio jakby zapomniał o całym świecie, objął swoimi malutkimi paluszkami jego szyję i wtulił główkę,wspaniały widok.

Czy było coś na minus?
Co by tu napisać?
Dobra znalazło by się dużo rzeczy, naprawdę dużo, ale nie będę o nich wspominać, ten rok był, tak wspaniały i niesamowity, że grzechem byłby marudzić.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2015 !!!

freepik.com


You Might Also Like

8 komentarze

 1. Ten rok przyniósł Ci wiele bardzo ważnych wydarzeń, życzę aby 2015 obfitował w jak najlepsze sytuacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To był cudowny rok! Oby kolejne nie były gorsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana życzę ci kolejnego tak cudownego roku w którym pozytywne przeżycia przyslonia te gorsze :) ściskam Was

  OdpowiedzUsuń
 4. Paweł nie jest jakoś szczególnie zżyty z tatą póki co. Kocha, tęskni, ale nie rzuca się na szyję po dłuższej rozłące. Za to o mnie marudzi już po kilku godzinach nieobecności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały rok! Głównie za sprawą Frania i wszystkiego co się z tym wiąże :) Można mówić wiele ale faktem jest, że narodziny dziecka, zostanie rodzicem zmienia wszystko - na plus :) Również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjny rok za Wami! Oby nowy rok był jeszcze lepszy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny rok, mam nadzieję, że ten 2015 będzie jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Punkt 6 złapał mnie za serce na całego:) Mój synek też potrafi tak tęsknić za tatą więc wiem jaki to wzruszający moment taki powrót:) Życzę Ci jeszcze cudowniejszego roku 2015. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.