Konkursik z CANPOL BABIES

lutego 23, 2015 Do wygrania zestaw naczynek oraz kubeczek treningowy.

Plastikowy zestaw naczynek dla dzieci powyżej 1 roku życia, w skład którego wchodzą talerzyk, miseczka o pojemności 270 ml, sztućce oraz kubeczek o pojemności 170 ml.

Kubeczek treningowy, dla maluszków rozpoczynających naukę samodzielnego picia. Posiada miękki silikonowy ustnik, który jest idealny dla maluszków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kubeczkami. Ma wygodne, szerokie uchwyty specjalnie wyprofilowane dla małych rączek.

Wszystkie elementy posiadają kolorowe nadruki zwierzątek, które mają zachęcić dzieci do samodzielnej nauki jedzenia oraz picia. Można je myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce, szczególnie to pierwsze uważam, za duży plus.

Więcej informacji na temat kubeczka i naczynek znajdziecie na stronie producenta canpolbabies.com.

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie zapraszam na nasz profil na FB


Każdy Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).


Konkurs nie podlega Ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. 1992 nr 68 poz. 341).
You Might Also Like

3 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.