My blog my passion

lipca 16, 2015


 
Gdy zaczynałam pisać bloga, nie wiedziałam, że blogerzy tak często się spotykają ze sobą w realnym życiu. Z początku mnie to dziwiło, ale z czasem sama poczułam potrzebę poznania osobiście dziewczyn, które poznałam w wirtualnym świecie. Jednak ciągle coś stawało na mojej drodze, dlatego kiedy dowiedziałam się o My blogmy passion, pomyślałam, tym razem muszę pojechać. Szczególnie, że spotkanie miało szczytny cel, pomóc małej Roksance, chorej na niezwykle rzadką chorobę mukopolisacharydozę.

Do Mogilna jechałam pełna obaw, jak odnajdę się wśród tylu fantastycznych blogerek, ale od razu poczułam się w towarzystwie dziewczyn swobodnie. Duża w tym zasługa wspaniałej organizatorki – Marty prowadzącej blog Zakręcony świat Marty.

Spotkanie obfitowało także w niezwykle interesujące warsztaty. Pierwsze z nich o tematyce marketingowej przeprowadziła Iza z Nie tylko różowo, skupiły się one na błędach popełnianych przez blogerów podczas współpracy z firmami. Jeśli ten temat was interesuje zajrzyjcie tutaj. Kolejne poprowadziła Iza z The secret of healing i dzięki nim dowiedziałam się jak przygotować własne kosmetyki naturalne, jeśli Was to interesuje zajrzyjcie do niej.
Na koniec miałyśmy okazję samodzielnie wykonać biżuterią podczas warsztatów prowadzonych przez Kasię, której cudeńka znajdziecie na funpagu HandmadeKasi.

Oprócz warsztatów i babskich pogaduszek odbyła się loteria fantowa oraz licytacja, dochód z których w całości został przekazany na pomoc Roksance

Żeby choć trochę oddać atmosferą całego spotkania, wrzucam kilka fotek.

 Marta - Zosinkowy
Paulina i Martyna –Sisters 92
Magda – Meg i chłopaki

 Kasia – Handmade Kasi


Wspaniała organizatorka Marta – Zakręcony świat Marty


Szymek nasz najmłodszy bloger – Budująca Mama


Zdjęcia: Dzika Wózkowa
 You Might Also Like

10 komentarze

 1. to prawda - na spotkaniu było super
  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być super :) To musi być ciekawe doświadczenie, spotkać się w realu z koleżanką z internetów :) W końcu kreujemy sobie jakiś obraz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piekne spotkanie,tez bym tak chciala:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że spotkanie było świetne

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że spotkanie było świetne

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie młode mamy, zazdroszczę kiedy to było by mnie można było nazwać młodą mamą, miło, że się wspieracie i dbacie o siebie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Musiało być super, w naszym rejonie niestety nie ma takich spotkań :(

  OdpowiedzUsuń
 8. również pokochałam te spotkania, gdzie mam szansę porozmawiać z kobietami z pasją :D Mam nadzieję, że i my kiedyś się spotkamy w realu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawy wpis - gratulujemy ;)

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z modną biżuterią i odzieżą

  www.steezy.pl - strona naszego sklepu KLIK

  https://www.facebook.com/steezyfashionshop - strona naszego fanpage KLIK

  Pozdrawiamy i przesyłamy dla wszystkich czytelników

  KOD RABATOWY: 10off

  WAŻNY NA CAŁY ASORTYMENT (10 % zniżki)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.