Matka się relaksuje.

sierpnia 04, 2015W moich marzeniach urlop nad morzem miał wyglądać tak:

Wysypiam się, ponieważ Franek poranki spędza z babcią, bawiąc się przed domkiem lub spacerując po okolicy. Gdy już wstaję wyspana J, zjadam śniadanko i spędzam czas z synkiem do jego drzemki, kiedy to mogę się oddać błogiemu relaksowi i/lub blogowaniu.

Cały rok planowałam co zrobię, gdy już będę miała tą chwilkę tylko dla siebie.

Las, cisza, spokój, szum drzew i ja na bajkowo kolorowym hamaku w błogim nastroju czytam książkę, jedną z wielu, które przez ostatni rok odkładałam na wakacje. W moich marzeniach był również stoliczek, na którym piętrzyły się te książki i stał mój ukochany kubek z pyszną, aromatyczną, mocną herbatą Dilmah z cytryną lub imbirem oraz łyżeczką miodu. Popijałabym tak sobie, delektując się i pochłaniając kolejne powieści Jeffery’a Deavera.

Ale zaraz, zaraz widzicie tu jakieś nieprawidłowości?

Nie, nie chodzi o bajecznie kolorowy hamak w środku lasu, ani herbatę w środku lata, chodzi o samą ideę relaksu z małym dzieckiem na wakacjach. To zwyczajnie nie mogło się udać.

Po pierwsze ani razu się nie wyspałam przez te dwa tygodnie, po drugie nie powstał nawet jeden tekst na blogu, nawet na maile nie mogłam odpisywać bo nie miałam internetu, po trzecie co najsmutniejsze nie przeczytałam żadnej książki.

Tak się zastanawiam, po co te wszystkie plany, przecież marzenia o relaksie były z góry skazane na porażkę. Ale spędziłam cudowne dwa tygodnie nad morzem z moim synkiem u boku i niczego więcej mi nie potrzeba, no może oprócz snu.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Niestety, ale przy dzieciach ciężko jest się wysypiać bez względu czy to dom, czy urlop. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama rzeczywistość ;) Odpoczniemy jak nasze smyki podrosną ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sen! Dopiero 8mcy ciesze sie przespanymi nocami, a za niedlugo znowu sie zacznie:-) jak ktos napisal, odpoczniemy jak dzieci urosną:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie dlatego my jeździmy na każdy urlop z nianią. Bo ja jednak bardzo potrzebuję odpocząć

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpoczniemy jak nasze dzieci będą duże, mam nadzieję że to nastąpi szybko :)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.