Mamy blogOFFują.

lutego 03, 2016
Najfajniejszą częścią blogowania jest to, że dzięki niemu poznałam wiele wspaniałych ludzi, głównie mam, ze względu na tematykę mojego bloga. Dopełnieniem naszych internetowych znajomości są spotkania na żywo. Niełatwo je przygotować, a ich organizacja zajmuję masę czasu. Tym bardziej jestem pełna podziwy dla Asi i Izy, które wykonały kawał dobrej roboty szykując spotkanie. Było zupełnie inne niż te, na których do tej pory byłam, ponieważ dziewczyny od razu bardzo dobrze wiedziały czego chcą. Nie chodziło w nim o tony prezentów i znalezienie jak największej liczby sponsorów, choć i ich nie zabrakło. Głównym celem była integracja i wspólna zabawa, co udało im się osiągnąć.


Spotkanie rozpoczęło się od prelekcji z panią dietetyczką z Natur House, która bardzo ciekawie opowiadała nam, co zmienić w sposobie odżywiania, aby schudnąć. Każdy z nas wie, że są setki cudownych diet, jednak często po ich zakończeniu nasza waga bardzo szybko powraca. Racjonalne podejście do diety, które przedstawiłam nam dietetyczka bardzo mi się spodobało, szczególnie, że ze schudnięciem nigdy nie miałam tyle problemu co z utrzymaniem wagi, a zdrowe nawyki żywieniowe są dla mnie szczególnie ważne odkąd mam synka. W końcu to w dużej mierze ode mnie zależy, jak będzie się odżywiał jako dorosły człowiek.

Kolejny warsztat poświęcony był brafittingowi, czyli sztuce doboru odpowiedniego biustonosza w zależności do wielkości i kształtu naszych piersi. Dzięki PaniAni, która prowadzi sklep Szyfoniera, każda z nas mogła zostać pomierzona i poznać swój rozmiar biustonosza. Miałyśmy też możliwość obejrzenia różnych modeli staników i poznania różnic miedzy nimi. Gdybym mieszkała w Łodzi, pewnie z chęcią odwiedziłabym jej sklep, aby znaleźć idealny biustonosz dla siebie. Na razie jednak rozmiar mojego biustu ciągle się zmienia, ze względu na to, że niedawno przestałam karmić Frania piersią.

Następnie nasze podniebienia zostały rozpieszczone przez dietetyczne dania Cynanom Catering, niebo w gębie i do tego zdrowe. Dziewczyny zadbały oto, żeby jednak nie było tak zdrowo i na koniec spotkania uraczyły nas jeszcze przepysznym tortem przygotowanym przez Słodką Stację.

Po obiedzie przyszła pora na zabawy z papierem toaletowym. Niezależnie co sobie myślicie, nie będę was wyprowadzać z błędu. Napiszę tylko, że dzięki Asi i Izie uśmiałam się za wszystkie czasu i podstępem zmusiły mnie do wyznania najgłębiej skrywanych tajemnic. Wspaniałe organizatorki i uczestniczki sprawiły, że spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i nikomu nie chciało się wracać do domu.

Zapomniałam dodać, że w Łodzi ugościła nas rodzinna klubokawiarnia Smykawka miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom.

Ewa współautorka bloga mocem.pl i jedna z koszulek jej autorstwa.


Ubranka Monello.pl

Ubranka Monello.pl
Wiosenna kurteczka od dpam.pl
Pyszności od alma24.pl
You Might Also Like

4 komentarze

 1. Super było się po znać na żywo :) A spotkanie rzeczywiście było wyjątkowe. Mam nadzieję, że ubranka Monello się sprawdzają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubranka są super, Franuś szczególnie bardzo lubi bluzę. Mam też niezwykły talent upaprania jej całej w 20 minut po założeniu ;).

   Usuń
 2. Super są takie spotkania :) można poznać świetne osoby!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie było się w końcu zobaczyć na żywo ;-)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.