Prezent na dzień matki

maja 06, 2017fotoksiazka

Dzień Matki jest tylko raz w roku i zawsze staram się wtedy podarować mamie coś specjalnego. Nie chodzi mi o drogi, wyszukany prezent, ale coś od serca. Tak, żeby poczuła się przeze mnie doceniona i wiedziała, że o niej myślałam. Miałam w tym roku sporą zagwozdkę, w końcu z dwójką maluchów w domu nie ma się czasu na jakieś wielkie projekty. Wpierw pomyślałam o książce, ale dostała ich całą masę na gwiazdkę i urodziny. Poza tym nie jestem na czasie i nie mam pojęcia, które pozycje swoich ulubionych autorów już ma. Skoro nie książka, to może zdjęcie - to zawsze świetny pomysł. Na dzień matki wypadałoby podarować fotkę moją i siostry, a nie wnuków. Tylko jakie wybrać: teraźniejsze, coś z dzieciństwa, a może takie i takie. Wtedy trafiłam na fotoksiążkę od Printu.

Od razu wpadł mi w oko jeden z cudownych szablonów przygotowanych na dzień matki. Choć później niestety musiałam go nieco zmienić, ponieważ okazało się, że skany moich fotek z dzieciństwa, które robiłam na szybko, mają nieco za małą rozdzielczość. Szkoda, bo szablon jest naprawdę prześliczny. Na szczęście dla mnie można go dowolnie modyfikować. Muszę zresztą przyznać, że pomimo moich początkowych obiekcji, stworzenie albumu okazało się bardzo łatwe. Aplikacja Printu jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Na koniec możecie nawet obejrzeć swoje dzieło. Gdy zobaczyłam gotową fotoksiążkę nie mogłam się doczekać, kiedy będę mieć ją w swoich rękach.

Printu na swojej stronie informuje, że czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni, moja fotoksiążka już po 4 pędziła do mnie. Musicie jednak wziąć pod uwagę czas realizacji zamówienia, nie zostawiajcie go  więc  na ostatnią chwilę.

Gdy wreszcie nadeszła upragniona paczuszka i ją otworzyłam od razu się zakochałam. Fotoksiążka na żywo jest jeszcze ładniejsza, zdjęcia mają piękne, dobrze odwzorowane kolory. Nadrukowane są na grubym papierze, nie widać „ziarna” czego najbardziej się obawiałam. Jakość zdjęć można porównać do tej z najdroższych albumach malarskich czy fotograficznych.

Mogę Wam z czystym sumieniem polecić fotoksiążkę od Printu, jako świetny prezent na dzień matki, ale nie tylko. Sama chcę zamówić drugą dla siebie ze zdjęciami dzieci, nie mogę się zebrać od dawna żeby je wywołać. Tutaj będę mieć od razu gotowy produkt i ominie mnie żmudne wklejanie do albumu.

Jeśli miałabym znaleźć jakiś minus fotoksiążki, to będzie nim cena. Jednak dostajecie od razu  gotowy produkt, a ceny samych albumów też niskie nie są. Jakość zdjęć jest naprawdę świetna. Mam też dla was kod (tutaj) uprawniający do zniżki w wysokości 47 procent na wszystkie fotoksiązki.

Jeśli spodobała wam się fotoksiążka jako prezent dla mamy, nie czekajcie do ostatniej chwili tylko bierzecie się do roboty. Tymczasem ja swoją zapakowałam i schowałam do szafy przed wścibskimi rączkami moich dzieci. Nie mogę się już doczekać, kiedy podaruję ją swojej mamie. Myślę, że będzie nią równie oczarowana jak ja lub jeszcze bardziej, w końcu są w niej zdjęcia jej dzieci i wnuków.
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Świetny pomysł na prezent na dzień matki

    OdpowiedzUsuń
  2. Foto książka to najlepszy i najpiękniejszy prezent.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.