Letni śpiworek od Jollein

czerwca 30, 2017
Uwielbiam kocyki, otulacze i pieluszki mogłabym mieć ich nieskończoną ilość i zawsze mam wrażenie, że jeszcze jakiś się przyda. Jednak coś mnie podkusiło, żeby sprawić Nataszce letni śpiworek Jollein, tym czymś po części był uroczy wzór we flamingi. Przyznajcie sami nie sposób się w nim nie zakochać. Byłam bardzo ciekawa czy u nas się sprawdzi, gdyż koleżanka bardzo zachwalała śpiworek marki Jollein, który zakupiła dla swojego synka kompletując wyprawkę.

Wskaźnik tog, a co to?


Wybierając śpiworek od Jollein pierwszy raz zetknęła się z tym pojęciem. Zaczęłam więc drążyć i im więcej czytałam na ten temat, tym bardziej czułam się zagubiona. Sporu czasu zajęło mi też sprawdzenie informacji czym właściwie jest tog, ale udało się. Jest to wskaźnik opisujący izolacyjność cieplną odzieży. Nie wiem tak naprawdę po co tyle tego szukałam. Bardziej w temat zagłębiać się nie będę, ponieważ wystarczy wiedzieć dwie rzeczy: w lato używamy śpiworków o tog poniżej 1, natomiast zimą śpiworków o tog z przedziału 2-2,5. Ostatecznie wszystko zależy od tego, jaka temperatura panuje w waszym mieszkaniu i w co ubrany jest wasz  malucha. Wybierając śpiworek o wysokim wskaźniku tog, możecie nawet w zimę nie ubierać malucha w nic poza pieluszką.

Śpiworek który wybrałam ma bardzo niski wskaźnik tog równy 0,6, jest idealny na letnie noce i dni. W naszym mieszkaniu nie jest bardzo gorąco (na szczęście), wolę więc gdy moje dzieci śpią przykryte, jednocześnie nie chcę żeby się pociły. Szczególnie zależy mi na tym w nocy, ponieważ często nad ranem temperatura znacznie spada. Do tej pory przykrywałam Nataszkę cienkim kocykiem lub pieluszką, jednak rano zawsze była rozkopana. Dzięki śpiworkowi, nie mam już tego problemu,

Śpiworek letni Jollein podbił moje serce cudownym wzorem oraz miękką i przyjemną w dotyku, bawełnianą tkaniną. Jest zapinany na suwak od góry do dołu, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypadkowego rozpięcia. Ponadto zapięcie jest zabezpieczone w taki sposób, aby nie miało kontaktu ze skóra malucha i nie podrażniało jej. Nataszka też go pokochała, odkąd go stosujemy jej dzienne drzemki są dłuższe i spokojniejsze, to zapewne dzięki delikatnemu otuleniu, które sprawia, że maluszek czuje się bezpiecznie.

Letnie śpiworki od Jollein znajdziecie w Fabryce Wafelków, możecie wybierać z 3 nowych wzorów. Oprócz flamingów są jeszcze cudne szaro miętowe palmy oraz stonowany graficzny wzór. Śpiworki dostępne są w trzech rozmiarach: 0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.
You Might Also Like

3 komentarze

  1. Laleczka <3 A śpiworek cudo, te flamingi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny śpiworek. Moje dzieci uwielbiały śpiworki i spały w nich dość długo.

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.