Okulary dla dzieci Real Kids Shades

lipca 07, 2017
Wybierając okulary dla Frania od razu wiedziałam, że będą od Real Kids Shades. Dwa lata temu postawiłam na idealny dla najmłodszych model Explorer (tutaj znajdziecie recenzję), tym razem zastanawiałam się nad modelami Sky, Surf i Switch. Ostatecznie wybrałam te ostatnie, ponieważ zmieniają kolory i dzięki temu są dla malucha bardziej atrakcyjne. Choć Franek zawsze bez problemów nosił okularu, czasem wręcz trzeba go namawiać do ich zdjęcia.

Ochrona oczu

Okulary przede wszystkim mają chronić oczy dziecka przed szkodliwymi promieniami UV. Real Kids Shades mają filtr UV 400 i całkowicie pochłaniają promieniowanie  UV-A, UV-B i UV-C. Przyciemnienie jest optymalnie dobrane dla małych użytkowników.  Szkła o 1 klasie optycznej nie zniekształcają obrazu, bardzo dbam o wzrok swoich dzieci dlatego zwracam uwagę na takie rzeczy wybierając dla nich okulary.

Bezpieczeństwo użytkowania

Okulary Real Kids Shades nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych (m.in. rtęci, ftalanów czy bis fenolu A - BPA). Szkła wykonane z nietłukącego poliwęglanu i wyjmuje się na zewnątrz. Wszystko to aby były bezpieczne podczas użytkowania przez najmłodszych.

Wytrzymałe na małe rączki

Poliwęglanowe szkła mają dużą odporność na zarysowania. Poprzednią parę Franuś używał przez  dwa lata i szkła są jeszcze w całkiem niezłym stanie, choć mają kilka rysek. Model Explorer jest mega odporny na małe rączki, Switch wygląda trochę delikatniej, ale w dalszym ciągu dziecko może je wyginać na wszystkie strony. 

Oprawki

Zmieniające kolor oprawki spodobają się każdemu maluchowi, do wyboru są 4 modele kolorystyczne każdy znajdzie coś dla siebie. Można z nich również wyjąć szkła ochronne i włożyć korekcyjne. Najważniejsze jednak, że są wygodne i dzieci chcą je nosić.

Podsumowując okulary Real Kids Shades to świetny wybór za rozsądną cenę. Są bezpieczne dla dzieci, wygodne, stylowe i zapewniają świetną ochronę przed promieniowaniem UV. Czego chcieć więcej? Duży wybór modeli i rozmiarów okularów Real Kids Shades znajdzeicie w Fabryce Wafelków. Dla Franka wybrałam model Switch Green-Blue w rozmiarze 2+.You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.