Osłonka do wózka Kurtis

lipca 21, 2017osłonka do wózka

Osłonka od Kurtis to najfajniejszy gadżet do wózka jaki kiedykolwiek miałam. Niby prosty kawałek materiały, ale dzięki trzem dziurkom, 2 pętelkom i 2 krótki sznureczkom jest genialnym produktem zapewniającym waszym maluchom bezpieczną podróż i spokojny sen zarówno latem jak i zimą. Osłonka jest wykonana z grubej bawełny organicznej z filtrami UVA i UVB, za co uwielbiaj ją jeszcze bardziej.


Ochrona przed słońcem


Osłonka Kurtis ma na celu przede wszystkim osłonić dziecko przed słońcem. Dzięki pętelkom, sznurkom i kółeczkom można ja zamontować na każdym wózku w taki sposób aby osłaniała malucha z odpowiedniej strony. Jeśli idziecie na spacer w samo południe, najlepiej za pomocą pętelek i kółeczek przyczepić ją do rączki wózka lub swobodnie spuścić.. Jeśli natomiast słońce świeci z boku przesuwacie osłonkę w odpowiednią stronę i w razie potrzeby za pomocą sznureczków wiążecie do ramy wózka. Wszystko to zrobicie w ekspresowym tempie, bez zbędnych postojów podczas spaceru. Gruby materiał osłoni dziecko przed groźnym dla jego skóry i oczu promieniowaniem słonecznym

Pasuje do każdego wózka


Genialne w niej jest to, że kupując ją dostajecie produkt uniwersalny, który pasuje do każdego wózka i fotelika grupy O. Stosowałam ją już zarówno w Joolzie,  Maclarenie, jak i Kees K2Go. Ten ostatni jest bardzo małym wózkiem z mikro budką, dużo za małą aby osłonić Nataszkę od słońca. Dzięki osłonce Kurtis zaczęłam z niego korzystać i pojedzie z nami na wakacje.

Spokojny sen


Osłonka Kurtis daje delikatne zaciemnieni, dzięki czemu zapewnia spokojny sen maluszkowi. Chroni go nie tylko przed słońcem, ale także wiatrem, śniegiem czy niedużym deszczem, można ją stosować cały rok. Jest mała i zmieści się nawet w kieszeni,  w przeciwieństwie do niektórych osłonek przeciwsłonecznych, parasolek czy daszków przedłużających budki.

Piękny design


Oprócz wykonania z bardzo przyjemniej w dotyku, grubej bawełny, osłonki Kurtis wyróżniają się pięknymi wzorami. Każdy wśród nich znajdzie coś dla siebie.

Osłonkę znajdziecie w MamyToMy.pl, FashioFamily.pl i GadzetyDlaMam.pl. Kosztuje 149 zł w wersji standardowej oraz 89 zł w wersji light. Cena nie jest mała, ale otrzymujecie wszechstronny produkt, wykonany w Europie z bezpiecznej, ekologicznej bawełny. Co najważniejsze chroniący maluszka przed promieniowaniem słonecznym (filtr UV 50+). W zestawie z osłonką dostaniecie 5 kółeczek do jej montażu na wózku.

W MamyToMy.pl jest właśnie na nie promocja :)

osłonka do wózka

osłonka do wózka

kurtis

kurtis

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Dzięki takiej osłonce na pewno słońce nie będzie dziecku przeszkadzało w słoneczne dni :) A i dzięki temu spanie podczas spaceru będzie przyjemniejsze

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.