Gry dla przedszkolaka od Pic’n Mix

sierpnia 23, 2017
zabawa dla przedszkolaka


Gry Pic’n Mix zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, tak aby poprzez zabawę poznawały otaczający je świata i zdobywały nowe umiejętności. Dostępnych jest kilkanaście różnych zestawów, każdy uczy malucha czegoś innego, a całą ofertę znajdziecie w blueshop.pl. W ręce Frania wpadł gra Skrzynki z Warzywami, ale już zastanawiam się nad kolejnym zestawem. Nie wiem czy jako keliny wybrać Mądry Zegar do nauki godzin, czy Wesołe Twarze, które uczą rozpoznawać emocje.


Zestaw Skrzynki z Warzywami składa się 7 planszy i 20 kolorowych elementów, które za pomocą rzepów dziecko przyczepia w odpowiednim miejscu. Dołączona jest także instrukcja dla rodziców, w której znajdziecie ciekawe pomysły na gry z zestawami Pic’n Mix. Propozycje zabaw na pewno spodobają się wszystkim rodzicom, w końcu nie zawsze człowiek ma głowę pełną pomysłów na nowe rozrywki. Oczywiście zarówno wy jak i wasze pociechy możecie modyfikować reguły gry i bawić się w nimi w sposób w jaki chcecie.

Gra edukacyjna Skrzynki z Warzywami uczy dzieci nazw warzyw, ich kształtów, wyglądu, ale także jakie produkty są z nich przygotowywane. Poza tym zestaw pozwala na naukę kolorów, liczenia, a także co najważniejsze logicznego myślenia. Zmusza malucha do koncentracji, myślenia, rozwija jego zdolności motoryczne oraz pamięć . Dzięki temu zestawy Pic’n Mix są idealnymi grami dla przedszkolaków, stymulującymi ich rozwój na wielu płaszczyznach.

Wszystkie gry Pic’n Mix są zapakowane w poręczne plastikowe walizeczki, dzięki czemu elementy nie pogubią się, planszę nie pogną, a co najważniejsze, możecie je wszędzie ze sobą zabrać. Elementy wykonane są miękkiego odpornego na małe rączki oraz wodę tworzywa sztucznego. Gry Pic’n Mix kosztują 49,99 zł i znajdziecie je w blueshop.pl.

Na naszym instagramie trwa konkurs, w którym do zdobycia jedna dowolna gra Pic’n Mix. 

gra

dla przedszkolaka

dla dzieci

picnmix

pic'n mix


You Might Also Like

1 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.