Krzesełko huśtawka Lullaby od Sun Baby

sierpnia 11, 2017 

W krzesełku Lullaby od Sun Baby zakochałam się od pierwszego wejrzenia, nie tylko ze względu na świetny design, ale przede wszystkim za funkcjonalność. Może pełnić funcie krzesełka do karminie, leżaczka oraz huśtawki, ale to nie wszystko co potrafi. Mam nadzieję, że nie pominę w tej recenzji żadnej jego funkcji, ponieważ jest ich całkiem sporo.

Huśtawka


Bardzo przydatna rzecz dla najmniejszy dzieci, którą doceni każdy rodzic, szczególnie gdy maluch ma gorszy dzień, przechodzi skok rozwojowy lub ząbkuje. Wystarczy wsadzić maluszka do rozłożonego krzesełka, upuścić je na sam dół, zwolnić blokadą i włączyć bujanie. Prędkość bujanie można regulować panelem przy krzesełku lub dołączonym do niego pilotem. Maluszek się uspokoi, a wy będziecie mogli spokojnie wziąć kąpiel, wypić kawę czy zjeść śniadanie.

Leżaczek


Bujanie to fajna funkcja, jednak wielu z nas nie chce do tego przyzwyczajać dzieci, dlatego na co dzień możecie po prostu wkładać maluszka do rozłożonego krzesełka. Dzięki możliwości regulacji wysokości (5 poziomów), wasz maluch może wam towarzyszyć wam podczas gdy gotujecie obiad w kuchni, jecie śniadanie przy stole lub siedzicie na kanapie. Dzieci czują się pewniej i są spokojniejsze gdy dobrze widzą rodzica. Dlatego ja zabieram krzesełko nawet do łazienki gdy chcę wziąć prysznic, a Nataszka akurat nie ma najmniejszego zamiaru spać.

Krzesełko do karmienie


Ta funkcja na pewno posłuży wam najdłużej. Krzesełko Sun Baby nadaje się dla dzieci do 18 kg czyli do ok. 3-4 lat. Posiada wyjmowaną tacę z dodatkową plastikową nakładką, którą łatwo zdjęć i umyć. Również siedzenie wykonane jest z materiału, który łatwo wyczyścić, wystarczy wilgotna szmatka, a jeśli bród zaschnie troszkę płynu do mycia naczyń.

Bezpieczeństwo


Krzesełko huśtawka Lullaby ma bardzo solidną i stabilną konstrukcję, w przeciwieństwie do wielu huśtawek, które wyglądają jakby zaraz miały się wywrócić. Jest zaopatrzony w 5 punktowe, regulowane pasy, która łatwo można dostosować do dziecka. Pasy są zabezpieczone na ramionach oraz w miejscu spinani, tak aby nie podrażniały delikatnej skóry maluszka.

Na uwagę zasługuje zabezpieczenie huśtawki. Aby odblokować funkcję bujania, trzeba je opuścić na sam dół. Dodatkowo huśtawki nie można rozbujać za bardzo. W zasadzie cała jej konstrukcja wymusza na nas korzystanie z automatycznego bujania, które  jest bardzo delikatne.

Komfort


Krzesełko Sun Baby posiada dodatkowe ochraniacze na pasach oraz ich zapięciu, miękkie obicie fotela oraz przyjemną w dotyku wkładkę dla najmniejszych dzieci. Regulowany podnóżek dostosowuje się do wieku oraz wzrostu malucha. To wszystko sprawia, że maluszkowi będzie się komfortowo korzystało z wszystkich funkcji krzesełka huśtawki Lullaby.

Oprócz tacki do krzesełka huśtawki Lullaby dołączony jest pałąk z zabawkami. Tutaj duży plus dla firmy Sun Baby za możliwość szybkiego i łatwego wypięcia zabawek dołączonych do zestawy i powieszenia innych. Nie chodzi oto, ze dołączone zabawki są złe, jednak każda zabawka wcześniej czy później dziecku się nudzi.

Składanie


W razie potrzeby krzesełko można złożyć, tak aby zajmowało mniej miejsca. Dodatkowo fotelik ma kółka, które pozwalają na jego szybki transport pomiędzy pomieszczeniami

Muzyka


Dla mnie najfajniejszą rzeczą w całym foteliku jest możliwość odtwarzania na nim muzyki. Możecie korzystać z 12 wgranych kołysanek lub poprzez wejście USB włączyć własną muzyką. Poprzez panel przy foteliku oraz pilot możecie starować głośnością oraz tempem muzyki.Jest też timer, który po określonym czasie wyłącza wszystkie funkcje.

Podsumowanie


Uważam, że krzesełko huśtawka Lullaby, to świetny produkt, który jest niezwykle praktyczny dzięki temu, że łączy wiele funkcji. Przy jego projektowaniu pomyślano zarówno o bezpieczeństwie jak i komforcie użytkowania. Ponieważ mieszkam w bloku i mam ograniczoną ilość miejsca, jeszcze bardziej doceniam wielofunkcyjne produkty. Jeśli dodatkowo mają piękne kolory, które nie gryzą się z moim wnętrzem, to nie ma się co dziwić, że krzesełko od razu mi się spodobało.Krzesełko dostaniecie w sklepie BabyBoutik.pl, kosztuje 629 zł. Cena nie jest mała, ale moim zdaniem jest adekwatna do funkcji oraz jakości produktu.
You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.