Ochraniacze Kneekers i wasz maluch raczkuje bez obaw

sierpnia 16, 2017

antypoślizgowe opalacza


Nataszka zwana też przez nas Turbo Natasz, odkąd zaczęła raczkować, porusza się z prędkością wiatru. Trudno ja zatrzymać w miejscu, wszędzie wejdzie, wszystko musi sprawdzić. Nie zawsze jednak mogłam ją puścić bez obaw, do czasu aż w moje ręce wpadły antypoślizgowe ochraniacze na kolana Kneekers od Ah Goo Baby, które ochronią waszego malucha i ubranka.

Ochraniacze Kneekers wykonane są z miękkiej elastycznej bawełny, a na kolankach mają dodatkowo miękką gumę dla lepszej ochrony delikatnych nóżek. Dzięki niej dzieci nie ślizgają się podczas raczkowania. Rozjeżdżające się nóżki mogą zniechęcać dziecko do poruszania się na czworakach oraz powodować bolesne, upadki na twarz. Guma na kolankach jest również miękka, więc nawet najtwardsze podłoże nie stanowi dla malucha problemu. W ochraniaczach  Kneekers dziecko może spokojnie raczkować po parkiecie, płytkach, a nawet kostce brukowej.

Nie tylko twarde podłoże może stanowić dla malucha problem, szorstki dywan, chodnik, albo sztuczna trawa (jak na zdjęciach) może powodować bolesne zadrapania oraz otarcia i zniechęcać dziecko do zabawy. Nataszce od razu nie spodobało się podłoże jakim wyłożony był plac zabaw, na szczęście miałam przy  sobie ochraniacze Kneekers, po ich założeniu od razu ruszyła do zabawy. Wylatała się za wszystkie czasy, szczególnie, że byliśmy tam zupełnie sami, więc odpadała obawa, że inne dzieci ją stratują.

Ochraniacze Kneekers spodobają się nie tylko maluchowi, ale też każdej mamie, ponieważ ochronią ubranka przed zabrudzeniami i przetarciami. Teraz gdy wybieracie się z dzieckiem na rodzinną imprezę możecie bez obaw ubrać malucha w ulubione spodenki lub białe rajstopki.

Antypoślizgowe ochraniacze Kneekers dostępne są w 6 różnych wzorach i 2 różnych rozmiarach, aby lepiej dopasować się do malucha. Nie wiem czemu wybrałam dla Nataszki te większe, są ciut za duże, ale na szczęście nie spadają jej z nóżek. Można je bez obaw prać w pralce w 40 st. C, pamiętając jedynie, aby nie wirować ich na zbyt dużych obrotach. Kosztują 67 zł i znajdziecie je w sklepie mamytomy.pl oraz w empki.com.  

kneekers

kneekers

kneekers

Majteczki KaroMiO
Bonetka  Bla Blo

You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.