Wzorowa Łazienka w szkole?

września 14, 2017

Jest tylko jedna rzecz w polskich szkołach, która od lat się nie zmienia, toalety. Mam wrażenie, że wiele z nich pamięta jeszcze lata 80. Obdrapane ściany, obtłukane umywalki, wszystko to straszy i na pewno nie zachęca uczniów do dbania od higienę. Możecie to zmienić.

Wystartowała właśnie kolejna edycja akcji Wzorowa Łazienka, której sponsorem jest marka Domestos, na co dzień dbająca o higienę i czystość łazienki w wielu polskich domach. Teraz może również zadbać o to w szkole waszego dziecka.

Zajrzyj na stronę wzorowalazienka.pl o dowiedz się więcej o akcji Domestosa. Poinformuj szkoła do której chodzi twoje dziecko o akcji.

Szkoła, która wygra remont wybierana jest przez głosowanie, więc gdy już wasza zostanie zgłoszona, poinformujcie o tym znajomych. Zachęćcie ich do oddawania głosów i kupowania produktów marki Domestos, aby szkołą zdobyła jeszcze więcej punktów.

Łazienki wyremontowane w poprzedniej edycji znajdziecie (tutaj).

Tymczasem na fanpagu mam dla was zestaw produktów Domestos wraz z akcesoriam.

 

You Might Also Like

0 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.