Torba dla mamy Babymel Stachel

kwietnia 13, 2018


Gdy zostałam mamą, na pierwszym miejscy zaczęłam stawiać funkcjonalność torebki. Niestety znalezienie ładnej, praktycznej i nie powalającej swoją ceną torebki, okazało się nie być prostym zadaniem. Na szczęście nie dawno na naszym rynku pojawiła się londyńska firma Babymel, która powstała jako tańsza siostra luksusowej marki, skórzanych toreb Storksak . Moja uwagę od razu zwróciła torebka Stachel, która na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina typowej torby dla mam. Dostępna jest w pięknych kobiecych kolorach, żadne tam kolorowe misie czy inne dziecięce motywy.


Trzeba było tylko znaleźć powód, aby ją zakupić. Ten jednak nadarzył się niezwykle szybko, ponieważ ja wracałam do pracy, a Nataszka szła do żłobka. Potrzebowałam więc torby na tyle dużej, aby pomieścić zestaw zapasowych ubranek, pieluszki, mokre chusteczki, ale też teczkę z dokumentami i kalendarz, jednak niezbyt wielkiej, aby wygodnie móc się z nią przemieszczać po mieście. Jednocześnie takiej, z którą nie będą z daleka wyglądać jak typowa matka polka. Babymel Stachel jest idealną torbą dla pracującej mamy malucha.

Funkcjonalność torby Babymel


Torebka jest „podzielona” na dwie części główną, zamykaną na suwak, w której znajdziecie 2 praktyczne kieszonki na dziecięce rzeczy i przegródkę oraz przednią część na rzeczy mamy takie jak portfel, telefon czy kluczyki. Dodatkowo z boku jest izolowana kieszonka na butelkę. Wreszcie znalazłam torbę, w której ta kieszonka jest na tyle duża, żeby zmieścić bidon z wodą dla dzieci. Specjalnie pokazałam ją na zdjęciach poniżej.

Pasek


Torebka ma pasek na ramię, nie bardzo wyobraża sobie inne rozwiązanie, gdy idę gdzieś z dziećmi. W dodatku są w nim schowane bardzo praktyczne uchwyty na wózek, który został przez właścicielki firmy opatentowany. Wcale się nie dziwię, bo rozwiązanie naprawdę jest świetne.

Materiał


Torba Babymel jest wykonana z praktycznego, wytrzymałego i odpornego na zabrudzenie materiału. Gdy się pobrudzi wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką lub wilgotną chusteczkę, którą każda mama ma przy sobie.

Dla mnie to torba w każdym calu idealna, takiej właśnie szukałam. Jest duża, ale nie olbrzymia, ma kieszonki na wszystko co potrzebne, osobną przegródkę na dokumenty Wygląda świetnie i nie kosztuje fortuny. Torby Babymel znajdziecie między innymi w blueshop.pl.

You Might Also Like

1 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.