Fotokalendarz jako prezent dla Dziadków

stycznia 15, 2019


Prezent na Dzień Babci i Dziadka co roku zaprząta moje myśli, gdy tylko skończą się święta. Niby to wnuki powinny go szykować, ale gdy dzieci są jeszcze małe to na nas spoczywa to zadanie. Jest ono bardzo miłe i wdzięczne, ale z roku na rok coraz trudniejsze. Jest jednak jeden prezent, który niezmiennie cieszy zarówno moich rodziców jak i teściów: fotokalendarz. W tym roku po raz drugi go dostaną i wiem, że to strzał w dziesiątkę, ponieważ już przed świętami się o niego dopytywali. Niby tak od niechcenia, moja mama wspomniała, że w księgarni widziała ładny kalendarz i zastanawia się czy go kupić. Nigdy nie konsultuje ze mną takich zakupów, wiec od razu wiedziałam o co jej chodzi. Na wszelki wypadek przyznałam się, że fotokalendarze już zamówione i to był błąd. Ledwo udało mi się zrobić te kilka zdjęć i się rozeszły.

Fotokalendarze zamówiłam na stronie Uwolnijkolory.pl, z której usług korzystałam już wcześniej. Nie będę ukrywać, że podstawowym atutem jest świetny stosunek jakości do ceny. W tym momencie kalendarz personalizowany A3 możecie zamówić za 18 zł, a jeśli weźmiecie więcej sztuk może być jeszcze taniej.

Jakość zdjęć w fotokalendarzu jest bardzo dobra, zamawiałam już kilka tego typu produktów i różnie z tym było, ale wydruk Uwolnijkolory naprawdę jest na wysokim poziomie. Oczywiście dla siebie też zamówiłam jeden egzemplarz i gdy już nie będzie potrzebny wytnę z niego zdjęcia i oprawię w ramki.

Przygotowanie fotokalendarza jest dość proste. Uwolnijkolory.pl udostępnia program online (nic nie trzeba instalować), w którym łatwo można przygotować fotoprodukty. Znajdziecie w nim ponad 100 różnych szablonów, które możecie dowolnie modyfikować. Osobiście wybrałam szablon klasyczny, aby dodatkowe ozdoby i ornamenty nie gryzły się z różną kolorystyką zdjęć w poszczególnych miesiącach. Sporo jednak w nim edytowałam. Między innymi zmieniałam kolory oznaczeń niedziel i świat, a dni są w kafelkach ułatwiających pozostawienie notatek. Możecie zakończyć edycję fotokalendarza na wgraniu zdjęć, albo spersonalizować go w każdym detalu, wybór należy do was.

Swoją drogą selekcja zdjęć to był jakiś koszmar, nie mogłam się zdecydować, które lepsze. Chyba 5 razy zmieniałam cały fotokalendarz nim osiągnął swój ostateczny wygląd. Gdyby rok miał 48 miesięcy byłoby ciut łatwiej. Oczywiście na każdej stronie można wrzucić więcej niż jedno zdjęcie, mi jednak bardziej podobała się opcja pojedynczej dużej fotografii. Musiałam się więc zdecydować na 13 fotek i uwierzcie nie było to łatwe zadanie, ale efekt końcowy zachwycił dziadków, zresztą oceńcie sami jak wyszło.

You Might Also Like

1 komentarze

Like us on Facebook

Instagram Images

Zgodnie z ustawą z dnie 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, korzystanie ze zdjęć oraz treści zamieszczonych na tym blogu bez wiedzy autora jest zabronione.